Supervisors

ARCHITECTURE

Stipendiat Alexander Eriksson Furunes, NTNU
  • Hovedveileder: Eli Støa
  • Medveileder: Hans Skotte
  • Medveileder: Maaretta Jaukkuri
Stipendiat Bjørn Inge Melås, NTNU
  • Hovedveileder: Markus Schwai
  • Medveileder: Michelle Teron

DESIGN

Stipendiat Ane Thon Knutsen, Kunsthøgskolen i Oslo

  • Hovedveileder: Martin Lundell
  • Medveileder: Thedor Barth
  • Medveileder: Annelise Bothner-By
Stipendiat Camilla Bruerberg, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Kirsti Bræin
  • Medveileder:Maziar Raein
Stipendiat Bendik Kaltenborn, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Andreas Berg
  • Medveileder: Lise Fearnley
Stipendiat Fredrik Rysjedal, Universitetet i Bergen
  • Hovedveileder: Ashley Booth
  • Medveileder: Septimiu Moraru

VISUAL ART

Stipendiat Liv Bugge, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Susanne Winterling
  • Medveileder: Elizabeth Povinelli
Stipendiat Ane Graff, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Felix Gmelin
  • Medveileder: Jan Verwoert
Stipendiat Raphael Grisey, NTNU
  • Hovedveileder: David Rych
  • Medveileder: Marie-Hélene Gutberlet
Stipendiat Jan Peter Hammer, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Rike Frank
  • Medveileder: Michael Rakowitz
Stipendiat Katrine Køster Holst, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Nina Malterud
  • Medveileder: Christer Dynna
Stipendiat Marte Johnslien, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Tiril Schrøder
  • Medveileder:
Stipendiat Tina Jonsbu, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Dyveke Sanne
  • Medveileder: Jyrki Siukonen
Stipendiat Edvine Larssen, NTNU
  • Hovedveileder: Lindsay Seers
  • Medveileder: Anne-Karin Furunes
Stipendiat Dragan Miletic, NTNU
  • Hovedveileder: Jeremy Welsh
  • Medveileder: Tom Gunning
Stipendiat Jet Pascua, UiT Norges arktiske universitet
  • Hovedveileder: Frans Jacobi
  • Medveileder: Rosella Ragazzi
Stipendiat Merete Røstad, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Mary Jane Jacob
  • Medveileder: Olga Schmedling
Stipendiat Ida Falck Øien, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Christina Lindgren
Stipendiat Franz Petter Schmidt, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Gerd Tinglum
  • Medveileder: Anne Knutsen
Stipendiat Kjersti Sundland, Universitetet i Bergen
  • Hovedveileder: Eamon O’Kane
  • Medveileder: Lisa Blackman
Stipendiat Lisa Torell, UiT Norges arktiske universitet
  • Hovedveileder: Henrik Plenge Jakobsen
  • Medveileder: Janike Kampevold Larsen
Stipendiat Emma Wolukau-Wanambwa, Universitetet i Bergen
  • Hovedveileder: Pedro Gomez Egana

MUSIkk

Stipendiat Harpreet Bansal, UiT Norges arktiske universitet
  • Hovedveileder: Henrik Frisk
Stipendiat Anneli M. Drecker, UiT Norges arktiske universitet
  • Hovedveileder: Bjørn Ole Rasch
Stipendiat Erik Dæhlin, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Henrik Hellstenius
Stipendiat Kristian Thunestvedt Evjen, Universitetet i Stavanger
  • Hovedveileder: Håkon Austbø
  • Medveileder: Per Dahl
Stipendiat Ingrid Eriksen Hagen, Universitetet i Bergen
  • Hovedveileder: Torleif Torgersen
  • Medveileder: Maria Bania
Stipendiat Bjørn Erik Haugen, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Trond Reinholdtsen
  • Medveileder: Peter Ablinger
Stipendiat Elisabeth Holmertz, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Trond Reinholdtsen
  • Medveileder: Elisabeth Belgrano
Stipendiat Mariam Kharatyan, Universitetet i Agder
  • Hovedveileder: Per Kjetil Farstad
Stipendiat Thor-Harald Johnsen, Universitetet i Bergen
  • Hovedveileder: Jostein Gundersen
  • Medveileder: Ivar Grydeland
Stipendiat Johan Erik Jutterström, Universitetet i Stavanger
  • Hovedveileder: Anna Lindal
  • Medveileder: Petter F. Fadnes
Stipendiat Christian Kjos, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Eivind Buene
  • Medveileder: Lars Ulrik Mortensen
Stipendiat Jakob Kullberg, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Henrik Hellstenius
  • Medveileder: Neil Heydes
  • Medveileder: Frédéric Durieux
Stipendiat Marianne Baudouin Lie, NTNU
  • Hovedveileder: Carl Haakon Wadeland
  • Medveileder: Hatto Beyerle
  • Medveileder: Stanislaw Zbigniew Kulhawczuk
Stipendiat Kristian Lindberg, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Eivind Buene
  • Medveileder: Rolf Gupta
Stipendiat Ingfrid Breie Nyhus, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Bjørn Kruse
  • Medveileder: Eivind Buene
Stipendiat Solmund Nystabakk, UiT Norges arktiske universitet
  • Hovedveileder:Jostein Gundersen
  • Medveileder: Kate Maxwell
Stipendiat Berit Norbakken Solset, UiT Norges arktiske universitet
  • Hovedveileder: Bjørn Kruse
  • Medveileder: Hilde Blix
Stipendiat Knut Olaf Sunde, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Ole Lützow-Holm
  • Co-supervisor: Marianne Heier
Stipendiat Hilmar Thordarson, NTNU
  • Hovedveileder: Øyvind Brandtsegg
  • Medveileder: Wayne Siegel
  • Medveileder: Mikael Fernström
Stipendiat Jennifer Torrence, Norges musikkhøgskole
  • Hovedveileder: Henrik Hellstenius
  • Co-supervisor: Einar Nielsen
Stipendiat Sanae Yoshida, Norges musikkhøgskole
  • :Co-supervisor Ellen Ugelvik
  • Co-supervisor: Mieko Kanno

Scenekunst & FILM

Stipendiat Brynjar Bandlien, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Kai Johnsen
  • Medveileder: Chrysa Parkinson
Stipendiat Mette Edvardsen, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Dora García
  • Medveileder: Mårten Spångberg
Stipendiat Ingri Midgard Fiksdal, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Amanda Steggel
  • Medveileder: Mårten Spångberg
Stipendiat Rafal Hanzl, Høgskolen i Innlandet
  • Hovedveileder: Peter Hjorth
  • Medveileder: Kim Hattesen
Stipendiat Ingvild Holm, Høgskolen i Østfold
  • Hovedveileder: Karen Kipphoff
  • Medveileder: Kai Johnsen
Stipendiat Frederick Howard, Høgskolen i Innlandet
  • Hovedveileder: Tom Remlov
  • Medveileder: Karin Julsrud
Stipendiat Tale Næss Lysestøl, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Jesper Halle
  • Medveileder: Cecilie Mosli
Stipendiat Janne-Camilla Lyster, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Anne Grete Eriksen
  • Medveileder: Chrysa Parkinson
Stipendiat Silje Marie Aker Johnsen, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Henrik Hellstenius
  • Medveileder: Cecilie Lindeman Steen
Stipendiat Cecilie Semec Mikkelson, Høgskolen i Innlandet
  • Hovedveileder: Kjell Vassdal
  • Medveileder: Igor Koršič
Stipendiat Gunhild Mathea Olaussen, Høgskolen i Østfold
  • Hovedveileder: Karen Kipphoff
  • Medveileder: Trond Lossius
Stipendiat Eva-Cecilie Richardsen, Kunsthøgskolen i Oslo
  • Hovedveileder: Synne Bull
  • Medveileder: Boel Christensen-Scheel
Stipendiat Nadja Lipsyc, Høgskolen i Innlandet
  • Hovedveileder: Christy Dena
  • Medveileder: Simon McCallum

 

-->